Klučičí milostný kod- 2.díl

31. srpna 2011 v 13:09 |  Láska a vše kolem ní
TYPOLOGIE PODLE DRUHŮ ZMRZLINY


Tohle ti prozradí jaký je v lásce, jen musíš vědět, která je jeho nejoblíbenější zmrzlina :) A pokud nevíš, tak ho urychleně pozvi na zmrzku :D
Výsledky:
VANILKOVÁ= Kdo dává přednost vanilkové, je velmi tolerantní a dokáže pochopit ostatní. Tenhle zmrzlinový typ skoro nikdy neztrácí trpělivost. A co to pro tebe znamená? Bude tě rád rozmazlovat a snese ti modré z nebe!

CITRONOVÁ= Tvůj miláček má rád svěží a ovocnou zmrzku? Potom je kreativní, něžný a má velkou a bohatou fantazii. Ve vztahu je pro něj důležitá především harmonie, proto je skoro nemožné se s ním pohádat. Tomu se říká štěstí!

JAHODOVÁ= Milovník jahod je vyhlášený hlavně svou otevřeností, chytrostí a pilností. Život si rád opepří humorem. S ním se prostě skvěle pobavíš!!

BANÁNOVÁ= Fanoušek tohoto druhu zmrzky je citlivý a romantický. Jeho nejsilnější stránkou je nekomplikovanost, což pro tebe znamená, že můžeš být klidně někdy náladová a on tě přesto bude mít rád.

PISTÁCIOVÁ= Obdivovatel pistácií je vybavený inteligencí a supermozkem. Bohužel ale na tom není zrovna moc dobře, když má mluvit o svých citech..

OŘÍŠKOVÁ= Tenhle kluk je spontánní a nerad se drží pravidel. Můžeš se s ním skvěle bavit i relaxovat. Problém je v tom, že tohohle týpka jen těžko zaháčkuješ do dlouhodobého vztahu..

STRACCIATELLA= Kluk, který dává přednost téhle zmrzlině, je vášnivý, spontánní a miluje život. Často reaguje impulzivně a nedělá si nic z toho, co si o něm myslí ostatní. Mnohem důležitější je pro něj jeho vlastní mínění. Takže jde trošku o egoistu.

ČOKOLÁDOVÁ= Tenhle typ kluka je velký optimista. Je okouzlující, citlivý a také umí dobře naslouchat. Vždycky tě vyslechne a ještě ti splní mnohá skytá přání!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama