Klučičí milostný kod- díl 1

30. srpna 2011 v 20:34 |  Láska a vše kolem ní
Chceš se dozvědět něco víc o svém klukovi snů? Tak poslouchej a čti. Tady mám několik kodů, jak o něm něco zjistit. Nemusí to být pravdivé, ale myslím si, že si užiješ dost legrace :) Hlavní je vědět aspon trošku něco víc o svém klukovi a pokud tohle minimu víš tak je to klíč ke kodům, který ti řekne všechno podrobněji ;) Tady Vám dávám první kodek, užíjte si to ;)


NUMEROLOGIE
Odhal ho podle data narození. Jeho osobní číslo prozradí, jaký je uvnitř. Sečteš jeho celé datum narození např. 13.02.1974= 1+3+2+1+9+7+4= 27 a tohle ještě musíš sečíst 2+7= 9 a tohle konečné je jeho osobní číslo.
Výsledky:
1. Tvůj miláček je rozený vůdce a zbožnuje, když může přebírat odpovědnost za sebe i za ostatní. Je dost ambiciozní a trvá tvrdošijně na svém. Má zkrátka rád, když jsou věci podle něho. Pokud s ním někdo nesouhlasí, snadno se kvůli tomu pohádá.

2. Tenhle teepek je spravedlivý a čestný. Falešné lidi už dávno vyškrtl ze svého života. Dokáže se vcítit do druhých a vždycky se chová tak, aby nikomu nenadržoval a neublížil. Člověk se na něj může spolehnout. Není divu, že je tak oblíbený.

3. Tvůj kluk je opravdové sluníčko. Je optimistický, ke všem přátelský, užívá si života a jeho dobrá nálada působí na okolí nakažlivě. Nikdy se s ním nebudeš nudit a vždycky na tvoji tváři vykouzlí úsměv.

4. Tohle je milovník pořádku a svědomitý teepek. Je perfektní organizátor a všechno dopředu plánuje. I když třeba něco nevyjde tak, jak by mělo, zachová vždycky chladnou hlavu.

5. Tvůj kluk zbožnuje dobrodružství, objevování nových věcí a získávání nových zážitků. Miluje spontánní akce. S ním se pořád něco děje!

6. Tenhle klučina je hodně ostražitý. Je svědomitý, nad vším si láme hlavu a taky bývá rád sám. Ale zato je také velmi romantický!

7. Je to velký váhavec, který jde radši svou vlastní cestou, než aby plaval s ostatními v řece. Na to je příliš opatrný.

8. Pořídila sis kluka pěkně s tvrdou palicí, který přesně ví, co chce, jak to má prosadit a získat! Když dojde na lámání chleba, je schopný jít hlavou proti zdi.

9. Je to naprostý idealista. Dobromyslný, pozitivní a připravený pomoci. Rád by zlepšil svět a nikdy se nespokojí s tím, co je ted. Chtěl by, aby všechno bylo ještě lepší!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Romčuška Romčuška | 30. srpna 2011 v 20:35 | Reagovat

Jen říkám že mám 8. vyzkoušenou a je to pravda :-D  :-D a jinak ten na obrázku je děsně sexi :-P  8-)

2 MisulkaSims MisulkaSims | 30. srpna 2011 v 21:00 | Reagovat

Dobrý, myslím že na mýho kluka to sedí ... 5 :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama