Příběh o lásce

22. srpna 2011 v 23:54 |  Láska a vše kolem ní
Moc krásný a dojemný příběh o lásce, možná ho někteří budou znát a někteří třeba ne :) Takže Vám ho tady napíšu a kldině ho šiřte dál, myslím že je tu proto aby jsme ho šířily, protože v sobě skrývá něco nad čím by jsem se měli zamyslet...Bylo nebylo... Před dlouhou, dlouhou dobou existoval ostrov, na kterém žily všechny pocity člověka: Dobrá nálada, smutek, vědění a kromě ostatních různých pocitů i láska

Jednoho dne se pocity dozvěděly, že se ostrov potopí. Každý si tedy připravil svou lodˇ a odplouval z ostrova. Jen láska chtěla počkat do poslední chvíle..

Ještě než se ostrov potopil, prosila láska o pomoc...

Na luxusní lodi plulo kolem lásky bohatství. Zeptala se: "Bohatství, můžeš mě vzít s sebou? " "Ne, nemůžu. Mám na své lodi mnoho zlata a stříbra. tady není pro tebe místo."

Tak se láska zeptala pýchy, která projížděla kolem na přenádherné lodi: "Pýcho, můžeš mě vzít s sebou? " "Já tě, lásko, nemůžu vzít" odpověděla pýcha. "Tady je všechno perfektní. Mohla by si poškodit mou lodˇ."

Láska se tedy zeptala smutku, který jel kolem: "Smutku, prosím, vězmi mě s sebou" "Ach lásko," řekl smutek, "já jsem tak smutný, že musím zůstat sám."

Také dobrá nálada projela kolem lásky, ale byla tak spokojená, že ani neslyšela, že na ni láska volá...

Najednou řekla nějaký hlas: "Pojd lásko, já tě vezmu." Byl to nějaký stařec, kdo promluvil...

Láska byla tak vděčná a štastná, že se zapomněla zeptat na starcovo jméno. Když přijeli na pevninu, stařec odešel...

Láska si uvědomila, že mu hodně dluží a zeptala se vědění: "Vědění, můžeš mi říct, kdo mi pomohl? " "To byla čas!!" Odpovědělo vědění. "Čas?" zeptala se láska, "proč mi pomohl čas? " A vědění odpovědělo "PROTOŽE JEN ČAS VÍ, JAK JE LÁSKA V ŽIVOTĚ DŮLEŽITÁ!!!"


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MisulkaSims MisulkaSims | 23. srpna 2011 v 9:14 | Reagovat

Já ten příběh neznala, ale je hrozně hezký :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama