Život v Krásnohlídu: 1.Díl- Rodinka Grifinů

23. srpna 2011 v 16:41 |  Komixy The sims 3- Život v Krásnohlídu
V jednom malém městečku jménem Krásnohlíd, žila jedna obyčejně neobyčejná holka. Ta prožila jeden moc krásný příběh, který vám budu vyprávět:

Rodince Grifinů Helge a Noelovi se narodí syn a dvě dcery a ty vyrostou jako z vody… Syn Charlie nejstarší, pak jeho mladší sestra Leona, která pracuje v nemocnici jako genová terapeutka a nejmladší ségra Linda, ta pracuje stejně jako Charlie na stadionu Lum…
Charlie také rád flirtuje a za svůj život měl celkem tři ženy a jedna z nich byla moje matka…Tak všechno od začátku když můj otec byl ještě mladý zamiloval se nám do uklízečky, která nám uklízela v baráku. Jmenovala se Kate a byla o něco starší než táta...

Jeho další úlovek byla vyšinutá Bebe. Jednou byl u sousedů a seznámil se s ní a pomiloval se s ní před Kate, s kterou chodil ta mu to nikdy neodpustila. Ale vratme se k Bebe, která porodila mému otci moji starší nevlastní ségru Bojanu. Bebe se nikdy nechtěla vdávat, prostě byla samotářka a to se ještě vůbec neví čí byla její starší dcera Médea, jestli tátova nebo souseda, páč se milovali ještě když Médea nebyla na světě, což je zajímave..


A třetí byla moje matka Edmunda se mnou, ta byla jako Kate uklízečka v našem baráku.. a to už vidíme jak moje babička Helga je po smrti nikdy sem ji neviděla ani dědu,protože když jsem byla batole moji rodiče už byli v duchodě.. jen z vyprávění vím že děda byl policajt a babi byla moc dobrou zahradnicí a kuchařkou.

Dokonce prosila samotného smrtáka na kolena at ji ještě nechá žít, protože se má narodit vnučka (jako tím myslela mě), jenže ze smrtákem je těžká řeč, bud smrt a nebo život ducha a ona si vybrala život ducha, jednou si mě pochovala a šla za dědou strašit na hřbitov. Strýc Michael mi říkal jeden zajímavý příběh. Jednou se šel projít po hřbitově v noci, nechtělo se mu spát a potkal tam zajímavé lidi, no lidé to nebyli byli to mrtví. Potkal tu moji babičku Helgu, potkal i jednu sousedku do které v letěl blesk takže zářila žlutě, ale hlavně tu potkal svou babičku, kterou nikdy neviděl. Uhořela jednou při grilováním, prostě ji zežehly plameny a také zemřela těsně před jeho narozením... je to smutné ale je to tak naše babičky byly opravdu statečné... a jedna povídka ze hřbitova Příjemný odpočinek (to je jeho název)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kolikátka The sims se Vám líbí?

The sims 1
The sims 2
The sims 3

Komentáře

1 MisulkaSims MisulkaSims | 24. srpna 2011 v 14:40 | Reagovat

Super komix... :-D

2 Romčuška Romčuška | 24. srpna 2011 v 23:01 | Reagovat

Díky to jsi ty kdo jsi mě inspirovala ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama