Září 2011

Život v Krásnohlídu: 15.Díl- Baby na cestě

27. září 2011 v 17:02 Komixy The sims 3- Život v Krásnohlídu
Linda už měla velké bříško a brzy se očekávalo miminko!! Konečně!! Pro mě Sandru hůzaa!!

No a brzy ráno to začalo!
Lindě praskla plodová voda a tak musela od nemocnice.. A tam to chvíli trvalo ale nakonec se to povedlo!!

Vyšla maminka a dětátko a tatínek...
Byla to holčička a té dali jméno Nikita. Takže sestřenice Nikita! tupé jmeno jako brutální Nikita (chudák dítě) jsem si řekl v duchu.

Drzý soused!! Ale mě štve něco jiného, že Nikita v noci čumí do stropu a řve a ve dne spí a já ji musím přebalovat :/ Je to nefér!!!

Život v Krásnohlídu: 14.Díl- Protančený víkend

23. září 2011 v 15:38 Komixy The sims 3- Život v Krásnohlídu
Víkend jsem trávila ve společnosti bratrance Leona, krátili jsme si čas tancováním (na písničky jako je David Guetta- Who´s the chick je to super že to tam jde do hry dát ;)


Protrsali jsme skoro celé odpoledne :)

No a po soukromé diskošce jsme šli každý jinak já plavat a poté se najíst.. no a když jsem zrovna usedala ke stolu tak šel Leon kolem a já chtěla něco vyzkoušet... Takže jsem se na něho zadívala a usmívala, prostě jsem se ho pokusila zbalit (jenom jako, cvičně, Leona není muj typ :)) s ním to stejně ani nehlo ale jako cvičení si myslím dobrý :)))

Ticho 19.- 25.9.2011

21. září 2011 v 18:49 Témata týdne
TICHO LÉČÍ, TAKŽE BUDTE NACHVÍLI TICHO A ZKUSTE SI SEDNOUT, ČI LEHNOUT ALE OPRAVDU MUSÍ BÝT TICHO!!! ZAVŘETE OČI A NA NIC NEMYSLETE!! CHVÍLI TAK BUDTE A ZAČNĚTE ODŘÍKÁVAT KLASICKOU MODLITBIČKU: Andělíčku můj strážníčku, optaruj mou dušičku ve dne v noci bud mi na pomoci.. TAK JÍ ŘEKNĚTE ASPON 3x A PAK SE V DUCHU ZEPTEJTE NA NĚJAKOU OTÁZKU ALE OPRAVDU MUSÍ BÝT HROBOVÉ TICHO!!! POŘÁD MĚJTE NA PAMĚTI OTÁZKU MOŽNÁ SE TO NEPOVEDNE NA PORPVÉ ALE KDYŽ BUDETE TOHLE POŘÁD ZKOUŠET TAK MOŽNÁ USLYŠÍTE VZDÁLENÝ HLAS SVÉHO ANDĚLA STŘÁŽNÉHO!! JE TO PRAVDA JE TO VYZKOUŠENÉ A VĚTŠINOU TO BYLA PRAVDA ALE JE TO HODNĚ TĚŽKÉ, TAKY SE MŮŽE STÁT ŽE VÁS NEUSLYŠÍ ANDÍLEK VÁŠ STRÁŽNÝ ALE NEGATIVNÍ BYTOST A TO JE NEBEZPEČNÉ ALE TO BY JSTE MUSELI MYSLET NA ŠPATNOU VĚC TAKŽE MYSLETE JEN VÍC NA TY DOBRÉ!! ALE URČITĚ TĚ TAM JE KAŽDÝ MÁ SVÉHO ANDÍLKA!! JÁ TO MÁM UŽ VYZKOUŠENÉ JE TO TĚŽKÉ ALE JDE TO :) NEJSEM BLÁZEN ZKUSTE A UVIDÍTE SAMI!!! CHCE TO HLAVNĚ TICHO A VYČISTIT MOZEK!!

JINAK TICHO OPRAVDU LÉČÍ!! :

))

Život v Krásnohlídu: 13.Díl- Opět narozky, ale Lazarovi

18. září 2011 v 12:08 Komixy The sims 3- Život v Krásnohlídu
A hned na to byly další narozky. Ty patřili Lazarovi!! Byly docela fajn a lepší než ty moje.. :(

..Lazar byl nejvíce štastný, že může oslavit narozeniny v rodinném kruhu!! :)

Život v Krásnohlídu: 12.Díl- Narozeniny Sandry

12. září 2011 v 20:14 Komixy The sims 3- Život v Krásnohlídu
NAROZENINY

Dnes jsem slavila zase já! Své narozeniny!! Na ně jsem se opravdu nejvíc těšila!!
Roztočila jsem ruchavku a...
..začal se proměnovat!!

(chodím v plavkách protože moje vlastnost z těch 4 je že jsem vyšinutá, takže normálně hcodím po pokoji v plavkách... :))

Všichni doběhli na poslední chvíli. Stála před něma už skoro dospělá holka- Sandra Grifin- to jsem já!! Mé nové JÁ!! Začíná to být lepší a lepší. Teta Leona na mě říká, že jsem opravdu krásná. Otec je mou postavou ohromen a matka je na mě hrdá!! A kluci jenom piští "WOW" a ted jdu na střední, což bude další vopruz.. možná už vím, co bych chtěla dělat v budoucnu, ale je to tajné.. takže PSSSST!!! :)

Ještě ten den jsem vypadla z baráku a šla si pořídit normální oblečení.. A když jsem viděla jak se po mě Lazar otáčí, tak si myslím že to tak zlé nebude ;) (ale civět po mě taky nemusí vždyt jsem jeho neteř.. :D
Život v Krásnohlídu: 11.Díl- Svatba

11. září 2011 v 11:43 Komixy The sims 3- Život v Krásnohlídu
Svatba
Dnes je velký den, dnes se vdáva Linda a bere si za muže Lazara. Zvu vás na pravou Simíkovskou svatbu!! ;)


Sourozenci 5.9 - 11.9.2011

5. září 2011 v 22:14 Témata týdne
To je pěkné téma, ale abych pravdu řekla nikdy jsem nezažila, ten pocit mít v rodině ještě nějakého druhého nebo druhou s kterým bych se měla dělit.. Jsem totiž jedináček :D Mě to ani nějak nepřišlo jsem totiž samotářka, takže doma jsem chtěla mít klid. Jako přála jsem si staršího bráchu, ale dřív. Ted jsem ráda sama!! Potřebuju klid na učení, navíc se nechci s nikým dělit o pc a další a prostě nepotřebuju aby se mi hrabal ve věcech a i tak prostě sourozence NEE alespon ne mladšího!! Já už tak spíš přemýšlím nad svýma dětma a ne nad dětma svých rodičů... Takže pokud prcka tak za pár let s naší dílny!! :DDDŽivot v Krásnohlídu: 10.Díl- Skvělá zpráva

5. září 2011 v 21:54 Komixy The sims 3- Život v Krásnohlídu
Linda nám přivedla představit Lazara. Docela sympatický kluk..

Ale zase se líbali..

..dokonce se začali líbat i rodiče a nakonec mi řekli at stopuji, že si dají závody v líbání, raděj jsem odešla!!!

No a večer se Linda a Lazar zavřou do pokoje. Teta Linda se totiž dozvěděla moc pěknou zprávu a tak jí řekne honem Lazarovi (je hodně důležitá!!)


A tak z toho byl Happy End!! :) ale ještě zdaleka nebyl konec.. Hlavní hrdinka Sandra bude víc a víc na scéně!! a máme se na co těšit ;)

Život v Krásnohlídu: 9.Díl- Druháá lááska s velkým L

2. září 2011 v 15:18
a zase se u nás něco dělo! Teda tajně, nikdo to zatím nevěděl. Teta Linda bývá často dopoledne doma (chodí do práce, totiž až večer). No a po Ctiradě nám přišel uklízet jeden mladý chlápek, myslím Lazar se jmenuje..

Je vidět, že Leona a Linda jsou sestry. Také chtěla utopit žal z neštastné lásky a tak se vrhla na chudáka Lazara. Ale asi se mu to zalíbilo..

..natolik se mu to zalíbilo, že se políbili!!

A po větším sbližováním..
..došlo i na sex!!

Po něm si leželi v náručí. Lazar je o hodně mladší než teta (Lindě táhne na seniorský věk a jelikož to tak je vymyslela skvělé řešení "ted s tebou otěhotním, protože chci ještě stihnout vidět jako dospívají mé děti..")


Život v Krásnohlídu: 8.Díl- Skvělá návštěva

1. září 2011 v 22:18 Komixy The sims 3- Život v Krásnohlídu
Příštího dne táta pozval Bojanu (má nevlastní sestra) k nám dom. Měla jsem si s ní hrát, ale je o hodně starší než já a tak jsem se trochu před ní styděla..

Nejprve šla Bojanka pojíst a pak si šla hrát. Je pravda, že vyrostla do krásy, dřív taková kočka nebyla! :)

No a hned potom na mě volala ze skluzavky. Šla jsem se přeslíknout a běžela to zkusit a ukázat jí, že jsem ve sjíždění lepší!!!

Jela jsem jako drak a byla to strašná sranda... :)
..mám ráda Bojanu. Chtěla bych být jako ona!!

Ještě ten večer, když odešla Bojana, jsem dělala u zrcadla blbosti a předváděla můj a Bojanin pozdrav na uvítanou...

..nakonec jsem usnula a nechala si zdát nejen o mém oblíbeném křištálu, ale hlavně o sestře Bojaně!! :-*