Druhý svět 17.-23.10.2011

19. října 2011 v 12:43 |  Témata týdne
Pod názvem DRUHÝ SVĚT vidím sny a posmrtný život! Tohle je podle mě ten Druhý svět, který je neprobádaný a nikdo vlastně neví jak to tam vlastně chodí, ani ve snu.. Mě tyhle světy strašně přitahují. Jsou tak záhadné a tajemné.. Mají v sobě něco, co nevím jak pojmenovat ale ta moc tam nějaká bude. Prominte nejsem zastáncem Ježíša a podobných, to je nesmysl, věřit v něco co nikdo nikdy neviděl?? Neslyšel?? Jo anděl strážný ten určitě je jen možná vypadá uplně jinak než si každý myslí.. Co když nemá křídla a co když je nahý? Nebo je oblečený stejně jako my nebo to vůbec není člověk třeba je to duch nebo zvíře, ale Druhý svět to také bude!! No vratím se k tomu že Ježíš asi není.. Myslíte že po smrti poletíte do nebe či do pekla jo možná to tak je ale to nemá vubec nic s Ježíšem společného.. Na něho můžete věřit, víra vás uzdraví- je to fakt funguje jako Placebo (poznámka: je neúčinná látka, která je upravena do stejné formy jako lék stejný vzhled, stejná chuť. Placebo efekt. Jde o to, že dokonce i placebo obvykle vykazuje jistý pozitivní dopad na pacientův zdravotní stav. Jeho podstata spočívá v psychologii pacienta. Prostě si myslí a věří že je to vyléčí ale není tam žádná ta látka ale to pacient neví ale jak si to myslí a věří v to tak ho to vyléčí. Věechno je to jen o psychologii člověka!!) Ale Druhý svět je tajemný i když se s ním denně potkáváme, skrývá se před námi protože nechce být zničen jako ten náš současný svět na Zemi: Podle mě to tak bude a proto je těžké se do něho dostat a když se do něho dostanete tak si to většinou nepamatujete!! Bud spíte nebo jste mrtví, nemůžete uškodit!! NENÍ SNAD NA TOM NĚCO PRAVDY???


NEKOPÍROVAT VYMYŠLENO VLASTNÍ HLAVOU- NEBUDTE ZDECHLÍ ZAPOJIT VLASTNÍ MOZEK A TAKY NĚCO VLASTNÍHO VYTVOŘTE!!!!! TO MYSLÍM VÁŽNĚ!!!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Romčuška Romčuška | 19. října 2011 v 12:45 | Reagovat

obrázky kopírovat můžete

2 MisulkaSims MisulkaSims | 19. října 2011 v 14:42 | Reagovat

ty obrázky se mi hrozně líbej a pokud jde o Ježíše atd. já vlastně nevím co si o tom mám myslet protože jak si napsala jsem ho nikdy neviděla a neslyšela... :-) Takže souhlas :-)

3 Dyidy~ Dyidy~ | Web | 19. října 2011 v 18:56 | Reagovat

Ten poslední obrázek je uplně skvělej
Jinak skvěle spracovanej text

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama