Říjen 2011

Naruby 31.10- 6.11.2011

31. října 2011 v 21:05 Témata týdne
SVĚT NA RUBY= je moje skvělá povídka, není ještě dopsaná ale je na ní už menší ochutnávka o čem bude a najde te ji na mém blogu Moje povídky- Svět na ruby

Povídka nebude zvěřejněna (chápejte ráda bych se pokusila někdy v budoucnu ji třeba vydat :))


Děšt 24.- 30.10.2011

25. října 2011 v 14:40 Témata týdne
Jo ted se mi to zcela hodí psát o dešti!! V jedné zemi totiž docela hodně prší nebo aspon se to o ní říká. Je to evropský ostrov!! Je to ANGLIE!! Jsem zvědavá když se o ní říká že tam prší jestli až tam přijedu bude pršet:) ZA 3 HODINY VYRÁŽÍM DO ANGLIE!!! HURÁÁÁ!! MRTĚ SE TĚŠÍÍM!! TAKŽE TU NEBUDU A JAKSI NEBUDU KOMENTOVAT SPŘÁTELENÉ BLOGÍSKY!! No ale vratím se k dešti já ho nesnáším když je podzim ale miluju když je léto a jen tak mrholí a já si jdu v dešti bez deštníku to je bááječné!! Zrovna toto léto pršelo a já sem měla přejít bez deštníku ulici není zas tak dlouhá ale ani krátká. Pršelo strašně moc a já myslela že je to v poho, ale nebylo když jsem přešla ulici jao na délku tak jsem zahla do baráku a otevřel mi můj a já na něho civěla a celá durch jsem byla mokrá boty, oblečení a z vlasů jak mi kapalo :D:D ale bylo to super!!! :D Hlavně když jsme si dali pusu a málem jsem ho zamokřela ale skončilo to tak jak jsem si kdysi přála :-*

Život v Krásnohlídu: 18.Díl- Volná chvilka Charlieho

24. října 2011 v 20:37 Komixy The sims 3- Život v Krásnohlídu
Mezitím Charlie jel projet autíčko. Zajel si do parku chvíli načerpat energii a být chvíli sám.

Když projížděl kolem pláže viděl policistu který pracuje s Lazarem a jmenuje se Johny..
..griloval lososy ale teprve začíná takže většinou se stane, že se mu to nepovede..
..no a ani dneska se mu to nepovedlo!?

Už je v parku a koho tam nepotká BOJANA!!
A tak se začnou spolu vybavovat!!


No a pak se rozloučili a Charlie si šel zaběhat.

Ale co se nestalo viděl u souseda pana Krejčího spadlou popelnici a tak ji zvedl..
Tak tedy pokecali a nakonec šli každý domů. Auto nechal ve městě ale zítra si pro něj lehce doběhne :)

Druhý svět 17.-23.10.2011

19. října 2011 v 12:43 Témata týdne
Pod názvem DRUHÝ SVĚT vidím sny a posmrtný život! Tohle je podle mě ten Druhý svět, který je neprobádaný a nikdo vlastně neví jak to tam vlastně chodí, ani ve snu.. Mě tyhle světy strašně přitahují. Jsou tak záhadné a tajemné.. Mají v sobě něco, co nevím jak pojmenovat ale ta moc tam nějaká bude. Prominte nejsem zastáncem Ježíša a podobných, to je nesmysl, věřit v něco co nikdo nikdy neviděl?? Neslyšel?? Jo anděl strážný ten určitě je jen možná vypadá uplně jinak než si každý myslí.. Co když nemá křídla a co když je nahý? Nebo je oblečený stejně jako my nebo to vůbec není člověk třeba je to duch nebo zvíře, ale Druhý svět to také bude!! No vratím se k tomu že Ježíš asi není.. Myslíte že po smrti poletíte do nebe či do pekla jo možná to tak je ale to nemá vubec nic s Ježíšem společného.. Na něho můžete věřit, víra vás uzdraví- je to fakt funguje jako Placebo (poznámka: je neúčinná látka, která je upravena do stejné formy jako lék stejný vzhled, stejná chuť. Placebo efekt. Jde o to, že dokonce i placebo obvykle vykazuje jistý pozitivní dopad na pacientův zdravotní stav. Jeho podstata spočívá v psychologii pacienta. Prostě si myslí a věří že je to vyléčí ale není tam žádná ta látka ale to pacient neví ale jak si to myslí a věří v to tak ho to vyléčí. Věechno je to jen o psychologii člověka!!) Ale Druhý svět je tajemný i když se s ním denně potkáváme, skrývá se před námi protože nechce být zničen jako ten náš současný svět na Zemi: Podle mě to tak bude a proto je těžké se do něho dostat a když se do něho dostanete tak si to většinou nepamatujete!! Bud spíte nebo jste mrtví, nemůžete uškodit!! NENÍ SNAD NA TOM NĚCO PRAVDY???


NEKOPÍROVAT VYMYŠLENO VLASTNÍ HLAVOU- NEBUDTE ZDECHLÍ ZAPOJIT VLASTNÍ MOZEK A TAKY NĚCO VLASTNÍHO VYTVOŘTE!!!!! TO MYSLÍM VÁŽNĚ!!!Fotečky z kolové

18. října 2011 v 18:16 Kolová
Světový pohár 2010 finále- deset nejlepších mužstev ;) byli tam krom dvou mužstev z ČR také Japonci přímo z Tokia(ač skončili poslední tak byli boží měli největší aplaus:))), Rakušáci, Němci a Švýcaři- ti nesmí chybět.

Na fotečce už vidíme jedno mužstvo z ČR a to naše Zlínáky!! Juchůů!! Zlínaci hned poznají (protože naše barvy jsou modro-žlutá) a ti kdo neví tak modro-žlutý dres patří Sokolu Zlín-Prštné!! Honza a Martin. Honza jakož spíše ten útočník ale jako u toho to sportu jde si stoupnout i jako brnkář a nebo naopak, což u většiny nejde:) no a Martin je v braně ale taky musí spolu do popředí do útoku ale taky se musí rychle vrátit :)

Tohle je jiné mužstvo ale nepoznám je. Já poznám jenom naše :D:D No ale tohle udělat s kolem tak si rozbiju držku :D ale to jako fakt, oni to kolo mají ve vzduchu :O to je boží já bych hnápla a už bych nevstala :)) Ale jako něco na tom bude že Kolová není pro panenky :)))

Tohle je jen momentka :D:D jak to hřiště je maličké :) Dva proti dvoum!! Jdeme na věc!! :D a všimněte si těch lidi na obrázku v pravo dole, ten v tom proužkovaném a hned vedle něho sedím :D:D jo jen ruky a kousek xichtu :D:D chtěla bych vědět kdo to fotil SAKRA!!! :/ :D No sranda musí být ale propříště fotte co MÁTE a ne lidi!!!


Fotek je hodně ale když si dáte do vyhledávače kolovou tak vám vyjede fotek až až :D

Kolová

17. října 2011 v 18:12 Kolová
O tomhle sportu jsem se dozvěděla náhodou..:D No jako ze začátku jsem musela hádat jaký sport můj bývalý kamarád (říkám bývalý proto, že už to není kamarád ale k tomu se dostanu :D) no hádala jsem všechno možné, fotbal, hokej, zašla jsem na basket, házenou, všechny možné hry s míčem, to byla první nápověda, všechny možné hry jsem vyjmenovala a totalně vubec nevěděla :D druhá napověda byla ta že hrajou dva na dva, což mě vykolejilo úplně :D:D a třetí napověda byla že hrajou na kole!! To už jsem práskla kolová protože mě nic nenapadlo a ono to bylo správně a já sem nevěděla, že něco takového existuje, což musím říct, že byla chyba protože je to fakt zajímavý sport ;) taky kdo by neznal bratry Pospíšilové :)

Navíc v kolové (na to že ji moc lidí naživo nevidělo) neví že jsme v tom vlastně nejlepší (na to že jsme malý stat) ale stačili na to pouze dva lidi, btratři Pospíšilové abych byla přesnější :) 20x být první na světovém šampionátu to se moc nevidí :)) no znáte snad nějaký sport v kterém by jsem byli 20x mistři světa a to dokázali jen se dvěma bratry?? možná jsem několikrát mistry světa ale pochybuju že se na tom poddílel jeden člověk nebo jedno mužstvo to asi ne :)

Pořád sem nemohla uvěřit tomu, že něco takového je! A že zrovna náš Zlín je v extralize.. Ale to šlo mimo mně zatím nad tím sem v té době neuvažovala :) to spíš nad "kamarádem" který kolovou hraje už moc dlouho až přednedávnem z něho vypadlo, že hrál už proti jednomu bratrovi Pospíšilovi :D

Jako dnes bych o něm nemohla říct, že to je můj kamarád jen to NÉÉ!! :D Je to můj kluk, přítel a před půl rokem jsem viděla kolovou na živo a moc se mi to zalíbilo. Jako ženský to moc nedělají to ani by nebylo pěkné :D jako zvednout kolo i se sebou to dá práci, taky že má ruky, nohy pěkně tvrdé vypracované svalnaté :) No a o prázdninách sem byla zase na kolové to už tady ve Zlíně v Prštném (Zlínací ví ale ti co nejsou s tadyma tak neví) ale prostě v jedné tělocvičně ve Zlíně :)

Je v tom moc dobrý to musím říct je útočník a i se svým kolegou jsou dobrý!! Líbí se mi že jsou sehraní.. Jsou jen dva a pokud to zmrví jeden tak to musí napravit druhý a naopak (takže je docela jedno kdo bude v bráně z těch dvou:).. Prostě je to zajímavé opravdu.. A kdyby ho nebylo tak ani tenhle sport neznám (ale posraný fotbal zná každé mimino bla bla bla)

A taky je obdivuju, že na tom makají!! dvakrát týdně tréninky!! To opravdu závidím, já by s tím třískla hned na poprvé :D Ale tak jsem nesprotovní typ u mě je to jasné :D já mám zas tu poetickou část, která těm sportovcům chybí nebo spíš na ni nemají čas, je fakt že se venují víc treninku než skládání básniček pro svou milovanou, na to máme zase romantiky :D:D ale ty nemám ráda (hlavně ty přehnané romatiky) radši sportovce, protože pak můžu ošetřovat zraněné kolínko a bolavá záda :D To je má práce :P

Ale na kolovou se někdy běžte podívat, nemusí to všechny zujmout, protože se to bude zdát jako málo jen 14 minut (pro toho sportovce bohatě ale já to myslím pro diváka) ale právě si myslím že když se to hraje jen nějakých 14 minut, že u toho usedíš, ne jak u hokeje, či fotbalu, který je mnohdy až nekonečnej ale taky se tam nic moc neděje, což v kolové tam jo! tím kolem můžou střílet kam chcou, jak chcou, nekdy ani nevíš že ten balon je už v brance:) a taky na to že to hrají na kole je ten míč fest těžký.

Tady je něco málo:) no nejvíc se mi líbí ten nadpisek Kolová? Není sport pro panenky :D:D to asi fakt nee (já bych taky s žádnou panenkou nechodila :D:D


Aktuální: Nevadí stejně je to nejlepší dvojice ze Zlína, Honzíku příště :-******

Život v Krásnohlídu: 17.Díl- Duchové přece existují

11. října 2011 v 16:46 Komixy The sims 3- Život v Krásnohlídu
Pořád mi vrtala hlavou mámina smrt... Nebo spíš sem z ní byla dost smutná.. Pořád jsem nemohla uvěřit, že je mrtvá a že ji už nikdy neuvidím. Celé dny jsem nespala a bylo 4 ráno a já pořád v kuchyni a pak přišel Lazar. Poprosila jsem ho o něco a on mi vyhověl. Nasedli jsme a jeli..

Opravdu tam byla ale jen se mihla, zato se tam objevil jinej duch. Měl kovbojský klobouk. Vypadá že to bude cestovatel Jimi co ho ubodal v Africe ten jedovatý roj komárů... Nebyl tam jediný..

Přišel k němu další. Ten byl mladý. Lazar si ho pamatuje prej s ním chodil do školy.. David, se jmenoval a jednou se utopil v jednom lomu, dlouho po něm pátrali než ho našli...

Je fakt že nachvíli jsem matku viděla ale nepamatuje si na mě a už vůbec není manželkou nějakého Charlieho... Odjíždím smutná než před tím... To jsem neměla dělat.. :( :(

Život bez elektřiny 3.10- 9.10.2011

9. října 2011 v 10:29 Témata týdne
By byl v dnešní době totálně v prdeli!! Ale opravdu!! Nejde o to že by nešel nějaký posranej počítač a nebo trolejbus--> tohle naše babičky neměli a museli alespon moje každý den šlapat pěšky do školy 6km, což je záhul, ale jde o to že dnešní medicína dokáže zázraky- dokáže za někoho dýchat a držet mu jeho fyziologické funkce a to prostě bez elektřiny nejde... Jo v minulosti také neměli žadné takové přistroje (taky měli dřív naše prababičky tuhý kořínek) :)) ale né vždy to tak bylo!! No a pokud by nevymysleli elektriku asi by nikdy takové lékařské přístroje nebyly ale oni ju vymysleli!! A vymysleli i další věci, které jsou většinou na elektriku!!! A kdyby elektrika vypadla tak jo myslím že tam jsou nějaké náhradní zdroje ale nejsou na pořád... Takže by jsme byli v řiti možná až naše vnoučata a pravnoučata by si dokázala bez elektřiny poradit ale my jsme bohužel museli žít zase jako naše prababičky a dělat si úkoly ještě za deního světla :)))


Život v Krásnohlídu: 16.Díl- Dvakrát smrt

8. října 2011 v 12:35 Komixy The sims 3- Život v Krásnohlídu
Jenže co se nestalo!! Hned dvě neštěstí za sebou!! Teta Leona byla poprvé na opeře, nebyla tam poprvé ale jako hudebník poprvé!! Zahrála tam svoji operní písen a šla domů, jenže před vchodem do opery dostala infarkt a zemřela (možná by ji lidé zachránili, jenže ona z opery šla skoro poslední) Neužila si ani důchodu, s Chrisem Steelem to vypadalo nadějně a neviděla ani malou Nikitu (neteřinku) která byla přivezena domů ten samí den ale večer...
Ale smrtáka poprosila aby se mohla naposled vidět z malou Nikitou. Tak tedy šla.

A pak se propadla do země!!

A hned druhé zděšení, ve stejný den! To nejhorší! Moje matka Edmunda! NEEEE! Zemřela potom co si pochovala malou Nikitu! Bylo to hrozné!! nemohli jsme jí pomoci!! AAAAAA!! Maminko mám tě ráda!!
Brečeli jsem s tátou!!

Ona odcházela dál a dál...

..a my pořád brečeli, plakali...

... a pořád a pořád!!!